تاریخ : پنجشنبه 1 مهر 1395
کد 1

مراسم اختتامیه سمپوزیوم سردیس های شهدای انقلاب

مراسم اختتامیه سمپوزیوم ملی سردیس های شهدای انقلاب روز پنجشنبه ۱ مهر همزمان با هفته دفاع مقدس برگزار میشود.
دکتر مهدی محمدزاده دبیرکل سمپوزیوم ملی شهدای انقلاب اعلام کرد که این سمپوزیوم توسط دانشگاه هنر اسلامی تبریز و با همکاری سازمان منطقه آزاد ماکو از ۲۳ شهریور تا ۱ مهر در شهرستان ماکو برگزار میشود. هدف اصلی این کار مشترک، گسترش و عمومی سازی هنر و تولید آثار فاخر هنری از یک سو و تجلیل از مقام شامخ شهدای والا مقام انقلاب و دفاع مقدس از سوی دیگر است. در این سمپوزیوم بیش از ۷۰ هنرمند از سراسر کشور شرکت نموده بودند که بعد از انجام داوری در دانشگاه هنر اسلامی تبریز، ۱۰ هنرمند برگزیده جهت اجرای آثار انتخاب شدند.
استاد جعفر نجیبی دبیر هنری و فنی سمپوزیوم ضمن ارزیابی مثبت آثار و سوابق هنری رسیده به دبیرخانه سمپوزیوم اعلام نمودند که آثار بمدت ۱۰ روز با خمیر مجسمه سازی آماده و با تکنیک قالب گیری تخریبی و از ماده بتن گلاسه ساخته خواهند شد.

مراسم اختتامیه سمپوزیوم در روز پنجشنبه ۱ مهر همزمان با هفته دفاع مقدس با حضور جناب آقای سلطانی فر معاون رییس جمهور، دکتر پزشکیان، نایب رییس مجلس شورای اسلامی، دکتر کی نژاد عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی، مهندس ترکان رییس سازمان مناطق آزاد کشور و تعدادی از مسولین استانی در محل نمایشگاه بین المللی ماکو برگزار خواهد شد.
  • نوشته شده
  • در پنجشنبه 1 مهر 1395
  • ساعت 16
  • توسط دانشکده هنرهای اسلامی
نظرات شما
captcha refresh

تبریز - خیابان آزادی - میدان حکیم نظامی - دانشگاه هنر اسلامی تبریز

کد پستی : 5164736931   تلفن : 35297506-041   دورنگار :35419964-041

کلیه حقوق این سایت متعلق به دانشگاه هنر اسلامی تبریز می باشد.